VYBĚHNI KAVKY! 2022 s čelovkou

čtvrtek 29. září 2022 od 18 do 20 hodin

Registrace do závodu

Pro online zaregistrované závodníky budeme mít připraveno vše včetně diplomu a medajle. Pokud přijdeš bez registrace, možná budeš muset chvilku čekat na registraci a možná nedostaneš vše. Tak se raději zaregistruj předem. Nám to pomůže, budeme znát počty startujících.

Organizační informace

Vyběhni Kavky!

Na Kavky můžeš vystartovat 29. září 2022 kdykoliv mezi 18:00 a 20:00 - my tam budeme a změříme ti čas! Čelovku musíš mít vlastní, jinak netrefíš.

Harmonogram:

• 18:00 - příprava startu, otevření registrací

• 18:30 - starty Berušek

• 18:45 - západ slunce

• 19:00 - vyhlášení výsledků Berušek a začátek startů starších kategorií

• 20:00 - 20:30 - slavnostní vyhlášení výsledků a ukončení závodu

• 20:30 - 22:00 - Otevřená hodina s nářadím ve velkém sále sokolovny

Startovné je u nás dobrovolné.

Je jedno, jestli na Kavky vyjdeš, vyběhneš, vysprintuješ nebo vynordicwalkuješ. Důležité je, že se budeme hýbat i potmě!

Závod se koná na vlastní nebezpečí, pořadatel zajišťuje časomíru, vyznačení trasy a doprovodné aktivity v prostoru startu. Pořadatel si vyhrazuje právo nepustit na trať osobu bez čelovky.

Možnost úschovy oblečení / zavazadel v prostoru startu a využití sprch a šaten po závodě.

Občerstvení si můžeš dát v restauraci Na Staré Sokolovně.

Ředitel závodu: Kuba Sýkora / kubajz@kbx.cz / 774 594 201

Startovní listina

kteří borci už se zapsali a mají přidělené startovní číslo? Můžeš si tu zkontrolovat, že tvoje registrace proběhla v pořádku!

Výsledková listina

a jak celý závod dopadl? Prozkoumej, jak sis vedl celkově a jak jsi dopadl ve své kategorii!

Trasa závodu

Trasa má zhruba 800m a 70m převýšení a je vhodná pro jakoukoliv věkovou skupinu. Trasu nelze vyjet na invalidním vozíku.